MSN Mirijam - Secret Nail - Bytom

Jestem instruktorem stylizacji paznokci metodą żelową oraz akrylową marki Gabrielle Nails na poziomie podstawowym i zaawansowanym.

Myślę, że nie ma potrzeby opisywania jak wyglądają paznokcie po moim zabiegu wystarczy kliknąć w galerię i porównać z innymi salonami. Pracujemy na produktach z najwyższych półek, aby przedłużyć paznokcie stosujemy różne techniki, przedłużanie płytki paznokcia za pomocą tipsów, szablonu techniką żelową i akrylową.
Spośród wielu salonów wyróżniamy się ekskluzywnymi, ręcznymi i nietypowymi zdobieniami i znakomitą trwałością. Tak dobrze wyposażonego salonu, który daje komfort klientce nie znajdziesz w pobliżu.

Wychodzimy naprzeciw potrzebom naszych klientów dlatego poszerzyliśmy swoje usługi o manicure dla mężczyzn, masaże dłoni, peeling, zabiegi parafinowe. W niedalekiej przyszłości wprowadzimy regulację i hennę brwi jak również maseczki algowe na twarz.
Troszczymy się o nasze klientki, zatroszczymy się również o Ciebie.
Zapraszamy serdecznie


Dane teleadresowe - MSN Mirijam - Secret Nail

Adres: 3c, 41-902 Bytom
Telefon: 694 590 997

UWAGA, firma nie wstawiła linka zwrotnego!

Adres e-mail i strony www jest niewidoczny, ponieważ firma nie wstawiła linka zwrotnego do naszego katalogu.

Aby odkryć adres e-mail i www, prosimy umieścić w dowolnym miejscu na Państwa stronie następujący kod:

Strona na której Państwo umieszczacie link, musi być dokładnie ta sama którą określiliście w formularzu wpisu jako stronę Państwa firmy. Po wstawieniu kodu na Państwa stronę, prosimy o zgłoszenie kodu klikając: KOD ZOSTAŁ WSTAWIONY - CHCĘ WALIDOWAĆ LINK!. W wypadku świadomego usunięcia linka zwrotnego (co jest złamaniem umowy), informacje o Państwa stronie są automatycznie usuwane. Zapewnia to automatyczna moderacja co 48 godzin i ręczna, co ok. 2 tygodnie.